OPTIMAL A-4044GL lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: A-4044GL-OPT
![OPTIMAL A-4044GL OPTIMAL A-4044GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-4044GL OPTIMAL A-4044GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-4044GL OPTIMAL A-4044GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-4044GL OPTIMAL A-4044GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-4044GL OPTIMAL A-4044GL]()
Nagyítás
EAN: 4058787042955
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Furatátmérő: | 13 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| A dugattyúrúd hossza: | 180 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 78 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 22 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735530 |
| Páros cikkszám: | A-4044GR |
| Rugóstag külső átmérő: | 52 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13310093
OPEL: 13333973
OPEL: 13333975
OPEL: 13333977
OPEL: 13333979
OPEL: 13338917
OPEL: 13338919
OPEL: 13354011
OPEL: 13354025
OPEL: 13354027
OPEL: 13354029
OPEL: 13354031
OPEL: 13368509
OPEL: 13412591
OPEL: 13412595
OPEL: 13412597
OPEL: 13412601
OPEL: 13412603
OPEL: 13412605
OPEL: 13412609
OPEL: 13412611
OPEL: 13412613
OPEL: 13412716
OPEL: 13412718
OPEL: 13412722
OPEL: 13419911
OPEL: 13419913
OPEL: 13419915
OPEL: 13419921
OPEL: 13473993
OPEL: 13474001
OPEL: 13474003
OPEL: 13474019
OPEL: 13474021
OPEL: 13474023
OPEL: 13474025
OPEL: 13474031
OPEL: 3 44 477
OPEL: 3 44 595
OPEL: 3 44 597
OPEL: 3 44 599
OPEL: 3 44 601
OPEL: 3 44 622
OPEL: 3 44 702
OPEL: 3 44 712
OPEL: 3 44 714
OPEL: 3 44 716
OPEL: 3 44 915
OPEL: 3 44 917
OPEL: 3 44 935
OPEL: 3 44 937
OPEL: 3 44 946
OPEL: 3 44 948
OPEL: 3 44 991
OPEL: 3 44 993
OPEL: 3 44 995
OPEL: 3 44 997
OPEL: 3 44 999
OPEL: 3 45 001
OPEL: 3 45 003
OPEL: 3 45 005
OPEL: 3 45 011
OPEL: 3 45 115
OPEL: 3 45 126
OPEL: 3 45 128
OPEL: 3 45 140
OPEL: 3 45 144
OPEL: 3 45 149
OPEL: 3 45 151
OPEL: 3 45 156
VAUXHALL: 13310093
VAUXHALL: 13333973
VAUXHALL: 13333975
VAUXHALL: 13333977
VAUXHALL: 13333979
VAUXHALL: 13338917
VAUXHALL: 13338919
VAUXHALL: 13354011
VAUXHALL: 13354025
VAUXHALL: 13354027
VAUXHALL: 13354029
VAUXHALL: 13354031
VAUXHALL: 13412591
VAUXHALL: 13412595
VAUXHALL: 13412597
VAUXHALL: 13412601
VAUXHALL: 13412603
VAUXHALL: 13412605
VAUXHALL: 13412609
VAUXHALL: 13412611
VAUXHALL: 13412613
VAUXHALL: 13412716
VAUXHALL: 13412718
VAUXHALL: 13412722
VAUXHALL: 13419911
VAUXHALL: 13419913
VAUXHALL: 13419915
VAUXHALL: 13419921
VAUXHALL: 13473993
VAUXHALL: 13474001
VAUXHALL: 13474003
VAUXHALL: 13474019
VAUXHALL: 13474021
VAUXHALL: 13474023
VAUXHALL: 13474025
VAUXHALL: 13474031
VAUXHALL: 3 44 477
VAUXHALL: 3 44 595
VAUXHALL: 3 44 597
VAUXHALL: 3 44 599
VAUXHALL: 3 44 601
VAUXHALL: 3 44 622
VAUXHALL: 3 44 702
VAUXHALL: 3 44 712
VAUXHALL: 3 44 714
VAUXHALL: 3 44 716
VAUXHALL: 3 44 915
VAUXHALL: 3 44 917
VAUXHALL: 3 44 935
VAUXHALL: 3 44 937
VAUXHALL: 3 44 946
VAUXHALL: 3 44 948
VAUXHALL: 3 44 991
VAUXHALL: 3 44 993
VAUXHALL: 3 44 995
VAUXHALL: 3 44 997
VAUXHALL: 3 44 999
VAUXHALL: 3 45 001
VAUXHALL: 3 45 003
VAUXHALL: 3 45 005
VAUXHALL: 3 45 011
VAUXHALL: 3 45 115
VAUXHALL: 3 45 126
VAUXHALL: 3 45 128
VAUXHALL: 3 45 140
VAUXHALL: 3 45 144
VAUXHALL: 3 45 149
VAUXHALL: 3 45 151
VAUXHALL: 3 45 156
CHEVROLET: 13261196
CHEVROLET: 13307870
CHEVROLET: 13347296
CHEVROLET: 13347298
CHEVROLET: 13412716
CHEVROLET: 13412718
CHEVROLET: 13412720
CHEVROLET: 13412722
BUICK: 13354027
BUICK: 3 44 712
CHEVROLET (SGM): 13412716
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
25095 Ft VTSZ / KN:
87088035