ERA 220769 önindító
Kauffer cikkszám: 220769-ERA
![ERA 220769 ERA 220769]()
Nagyítás
![ERA 220769 ERA 220769]()
Nagyítás
![ERA 220769 ERA 220769]()
Nagyítás
![ERA 220769 ERA 220769]()
Nagyítás
![ERA 220769 ERA 220769]()
Nagyítás
EAN: 8053379152308
Csomagsúly: 3.97 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Fogszám: | 13 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 68 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 35 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra GENERAL MOTORS: 55 491 473
GENERAL MOTORS: 55 493 471