MAHLE LX 2881 légszűrő
Kauffer cikkszám: LX2881-MAH
![MAHLE LX 2881 MAHLE LX 2881]()
Nagyítás
![MAHLE LX 2881 MAHLE LX 2881]()
Nagyítás
EAN: 4009026775080
Csomagsúly: 0.40 kg.
Így is ismerheti:
72573699, 79920778
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Hossz: | 262,0 mm |
| Szélesség: | 267 mm |
| Magasság: | 36,3 mm |
| Tömítés anyaga: | hab/keményhab |
| Nettó súly: | 238 g |
| Csomagolási hossz: | 27,0 cm |
| csomagolási magasság: | 27,00 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,00 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra GMC: 13272719
OPEL: 0834126
OPEL: 0834132
OPEL: 0834189
OPEL: 13272719
OPEL: 13301777
OPEL: 13301785
OPEL: 834126
OPEL: 834132
OPEL: 834189
VAUXHALL: 13272719
VAUXHALL: 13272719000
CHEVROLET: 13272719
GENERAL MOTORS: 13272719
Belföldi készletről szállítható
5462 Ft VTSZ / KN:
84219990