WALKER WST01084 önindító
Kauffer cikkszám: WST01084-WAL
![WALKER WST01084 WALKER WST01084]()
Nagyítás
![WALKER WST01084 WALKER WST01084]()
Nagyítás
![WALKER WST01084 WALKER WST01084]()
Nagyítás
EAN: 4060426595098
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 60 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0294 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | Pin "30" M8 B+;Pin " |
| Fogszám: | 17 |
| Nettó súly: | 4,12 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: M001TF5072
MITSUBISHI: M001TF5073ZE
MITSUBISHI: M001TF5271ZE
MITSUBISHI: M1TF5072
MITSUBISHI: M1TF5073ZE
MITSUBISHI: M1TF5271ZE
MITSUBISHI: M1TF5272ZE
OPEL: 1202305
OPEL: 1202370
OPEL: 55492279
OPEL: 55500205
OPEL: 55510798
OPEL: 55588501
OPEL: 55598591
OPEL: 95520340
OPEL: 95522289
OPEL: 95523577
OPEL: 95524298
OPEL: 95528731
VAUXHALL: 55492279
VAUXHALL: 55588501
VAUXHALL: 55598591
VAUXHALL: 95520340
VAUXHALL: 95522289
VAUXHALL: 95523577
VAUXHALL: 95524298
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.