VALEO 460233 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED önindító
Kauffer cikkszám: 460233-VAL
![VALEO 460233 VALEO 460233]()
Nagyítás
![VALEO 460233 VALEO 460233]()
Nagyítás
![VALEO 460233 VALEO 460233]()
Nagyítás
![VALEO 460233 VALEO 460233]()
Nagyítás
![VALEO 460233 VALEO 460233]()
Nagyítás
EAN: 3276424602336
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Fogszám: | 9 |
| Lyukszám: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 78 ° |
| Peremátmérő: | 68 mm |
| Tömeg: | 2,87 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 55556092
ALFA ROMEO: 71748653
FIAT: 55556092
FIAT: 71748653
OPEL: 1202218
OPEL: 1202420
OPEL: 1202595
OPEL: 55556092
OPEL: 55576980
OPEL: 6202084
OPEL: 93169022
OPEL: 95520114
VAUXHALL: 55556092
VAUXHALL: 55576980
VAUXHALL: 93169022
VAUXHALL: 95520114
CHEVROLET: 24106343
CHEVROLET: 55576980
CHEVROLET: 9025295
CHEVROLET: 95520114
CHEVROLET: 96802926
CHEVROLET: 96831615
BUICK (SGM): 24106343
BUICK (SGM): 55576980
BUICK (SGM): 9025295
BUICK (SGM): 95520114
BUICK (SGM): 96831615
CHEVROLET (SGM): 24106343
CHEVROLET (SGM): 55576980
CHEVROLET (SGM): 9025295
CHEVROLET (SGM): 95520114
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.