BOSCH 1 986 S01 008 önindító
Kauffer cikkszám: 1986S01008-BSC
![BOSCH 1 986 S01 008 BOSCH 1 986 S01 008]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 008 BOSCH 1 986 S01 008]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 008 BOSCH 1 986 S01 008]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 008 BOSCH 1 986 S01 008]()
Nagyítás
EAN: 4047026612837
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
ST 12V 1,2KW (R)
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,2 kW |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Fogszám: | 13 |
| Bilincs: | 30,50 |
| Peremátmérő: | 78 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 19,5 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Menetméret: | M12x1,75 |
| Furatátmérő: | 11 mm |
| Hossz: | 193 mm |
| Helyzet/fok: | links ° |
| Rögzítési szög: | 47 ° |
| Pofanyílás-szögmérték: | 115 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 47 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HONDA: 31200-PLZ-D00
ISUZU: 8-97189-118-0
ISUZU: 8-97189-118-1
ISUZU: 8-97386-062-0
ISUZU: 8-98014-743-0
ISUZU: 8-98014-743-1
ISUZU: 8-98014-743-2
OPEL: R1540010
OPEL: R1540027
OPEL: 12 02 591
OPEL: 62 02 000
OPEL: 62 02 043
OPEL: 62 02 087
OPEL: 62 02 103
OPEL: 8973860620
OPEL: 93169014
OPEL: 93169015
OPEL: 93174028
OPEL: 93174034
OPEL: 95 12 659
OPEL: 95 62 200
OPEL: 97189118
OPEL: 97386062
OPEL: 98014743
VAUXHALL: R1540010
VAUXHALL: R1540027
VAUXHALL: 97189118
VAUXHALL: 97386062
VAUXHALL: 98014743
CHEVROLET: 97 189 118
HITACHI: S114829
HITACHI: S114829A
HITACHI: S114829B
HITACHI: S114829C
HITACHI: S114829D
HITACHI: S114869
HITACHI: S114925
HITACHI: S114925A
HITACHI: S114925B
HITACHI: S114925C
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
46660 Ft VTSZ / KN:
85114000