BRINK 527000 BMA vonótalp
Kauffer cikkszám: 527000-BNK
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
![BRINK 527000 BRINK 527000]()
Nagyítás
EAN: 8712762052709
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| vonótalp: | levehető vonófejjel |
| vonótalp: | Ferdén alul rögzített rúd |
| Vontatható tömeg: | 1800 kg |
| Függőleges terhelés: | 75 kg |
| D-érték: | 9,6 kN |
| Tömeg: | 20,82 kg |
| Vizsgálat jelzés: | EC |
| Szín: | fekete |