MONROE G8196 MONROE ORIGINAL (Gas Technology) lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: G8196-MON
![MONROE G8196 MONROE G8196]()
Nagyítás
![MONROE G8196 MONROE G8196]()
Nagyítás
![MONROE G8196 MONROE G8196]()
Nagyítás
![MONROE G8196 MONROE G8196]()
Nagyítás
![MONROE G8196 MONROE G8196]()
Nagyítás
![MONROE G8196 MONROE G8196]()
Nagyítás
EAN: 5412096538469
Csomagsúly: 5.10 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Garancia: | 5 év garancia páronként cserélhető tartozékokkal |
| Hossz 1: | 384 mm |
| Hossz 2: | 550 mm |
| Furatátmérő: | 32 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 22 mm |
| Páros cikkszám: | G8195 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK381 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK447 |
| Tömeg: | 5,100 kg |
| Csomagolási hossz: | 57,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 20,3 cm |
| csomagolási magasság: | 20,3 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13310091
OPEL: 13310093
OPEL: 13310099
OPEL: 13310101
OPEL: 13333973
OPEL: 13333975
OPEL: 13333976
OPEL: 13333977
OPEL: 13333979
OPEL: 13338915
OPEL: 13338917
OPEL: 13338919
OPEL: 13338923
OPEL: 13338925
OPEL: 13354009
OPEL: 13354011
OPEL: 13354013
OPEL: 13354015
OPEL: 13354025
OPEL: 13354027
OPEL: 13354028
OPEL: 13354029
OPEL: 13354031
OPEL: 13354035
OPEL: 13354037
OPEL: 13354039
OPEL: 13368503
OPEL: 13368505
OPEL: 13368507
OPEL: 13368509
OPEL: 13412591
OPEL: 13412593
OPEL: 13412595
OPEL: 13412597
OPEL: 13412607
OPEL: 13412609
OPEL: 13412610
OPEL: 13412611
OPEL: 13412613
OPEL: 13419911
OPEL: 13419913
OPEL: 13419915
OPEL: 13419921
OPEL: 13473991
OPEL: 13473993
OPEL: 13473997
OPEL: 13473999
OPEL: 13474001
OPEL: 13474003
OPEL: 13474013
OPEL: 13474015
OPEL: 13474021
OPEL: 13474023
OPEL: 13474025
OPEL: 13474031
OPEL: 344477
OPEL: 344483
OPEL: 344485
OPEL: 344593
OPEL: 344595
OPEL: 344597
OPEL: 344598
OPEL: 344599
OPEL: 344601
OPEL: 344620
OPEL: 344622
OPEL: 344624
OPEL: 344629
OPEL: 344702
OPEL: 344712
OPEL: 344713
OPEL: 344714
OPEL: 344716
OPEL: 344743
OPEL: 344745
OPEL: 344747
OPEL: 344753
OPEL: 344755
OPEL: 344757
OPEL: 344766
OPEL: 344768
OPEL: 344770
OPEL: 344772
OPEL: 344915
OPEL: 344917
OPEL: 344933
OPEL: 344935
OPEL: 344937
OPEL: 344988
OPEL: 344991
OPEL: 344995
OPEL: 344996
OPEL: 344997
OPEL: 344999
OPEL: 345001
OPEL: 345003
OPEL: 345005
OPEL: 345011
OPEL: 345115
OPEL: 345119
OPEL: 345121
OPEL: 345126
OPEL: 345128
OPEL: 345133
OPEL: 345138
OPEL: 345144
OPEL: 345148
OPEL: 345150
OPEL: 345156
VAUXHALL: 13310091
VAUXHALL: 13310093
VAUXHALL: 13310099
VAUXHALL: 13310101
VAUXHALL: 13333973
VAUXHALL: 13333975
VAUXHALL: 13333976
VAUXHALL: 13333977
VAUXHALL: 13333979
VAUXHALL: 13338915
VAUXHALL: 13338917
VAUXHALL: 13338919
VAUXHALL: 13338923
VAUXHALL: 13338925
VAUXHALL: 13354009
VAUXHALL: 13354011
VAUXHALL: 13354013
VAUXHALL: 13354015
VAUXHALL: 13354025
VAUXHALL: 13354027
VAUXHALL: 13354028
VAUXHALL: 13354029
VAUXHALL: 13354031
VAUXHALL: 13354035
VAUXHALL: 13354037
VAUXHALL: 13354039
VAUXHALL: 13368503
VAUXHALL: 13368505
VAUXHALL: 13368507
VAUXHALL: 13412591
VAUXHALL: 13412593
VAUXHALL: 13412595
VAUXHALL: 13412597
VAUXHALL: 13412607
VAUXHALL: 13412609
VAUXHALL: 13412610
VAUXHALL: 13412611
VAUXHALL: 13412613
VAUXHALL: 13419911
VAUXHALL: 13419913
VAUXHALL: 13419915
VAUXHALL: 13419921
VAUXHALL: 13473991
VAUXHALL: 13473993
VAUXHALL: 13473997
VAUXHALL: 13473999
VAUXHALL: 13474001
VAUXHALL: 13474003
VAUXHALL: 13474013
VAUXHALL: 13474015
VAUXHALL: 13474021
VAUXHALL: 13474023
VAUXHALL: 13474025
VAUXHALL: 13474031
CHEVROLET: 13261196
CHEVROLET: 13307870
CHEVROLET: 13329593
CHEVROLET: 13329595
CHEVROLET: 13329597
CHEVROLET: 13331986
CHEVROLET: 13331988
CHEVROLET: 13337807
CHEVROLET: 13347296
CHEVROLET: 13347298
CHEVROLET: 13402938
CHEVROLET: 13412716
CHEVROLET: 13412718
CHEVROLET: 13412720
CHEVROLET: 13412722
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
26573 FtBelföldi készletről szállítható
23753 Ft VTSZ / KN:
87088035