ERA 220047R önindító
Kauffer cikkszám: 220047R-ERA
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
![ERA 220047R ERA 220047R]()
Nagyítás
EAN: 8053379817016
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Fogszám: | 13 |
| Helyzet/fok: | R 125 ° |
| Bilincs: | NO |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 78 mm |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Tömeg: | 3,18 kg |
| Lyukszám: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 8980147430
FORD: 8-98014-743-0
FORD: 8980147431
FORD: 8-98014-743-1
HONDA: 31200PLZD00
HONDA: 31200-PLZ-D00
ISUZU: 8971891180
ISUZU: 8971891181
ISUZU: 8973860620
ISUZU: 8-97386-062-0
OPEL: 1202591
OPEL: 6202000
OPEL: 6202043
OPEL: 6202087
OPEL: 6202103
OPEL: 93169014
OPEL: 93169015
OPEL: 93174028
OPEL: 93174034
OPEL: 9512659
OPEL: 9562200
OPEL: 97174034
OPEL: 97189118
OPEL: 97386062
OPEL: 98014743
OPEL: R1540027
VAUXHALL: 93169014
VAUXHALL: 93174028
VAUXHALL: 97189118
VAUXHALL: 97386062
VAUXHALL: 98014743
VAUXHALL: R1540010
VAUXHALL: R1540027
CHEVROLET: 98014743
HITACHI: S114-829A/B
HITACHI: S114-925 C
HITACHI: S114-925A
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.