VALEO 458889 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED STOP&START önindító
Kauffer cikkszám: 458889-VAL
![VALEO 458889 VALEO 458889]()
Nagyítás
![VALEO 458889 VALEO 458889]()
Nagyítás
![VALEO 458889 VALEO 458889]()
Nagyítás
![VALEO 458889 VALEO 458889]()
Nagyítás
![VALEO 458889 VALEO 458889]()
Nagyítás
EAN: 3276424588890
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Fogszám: | 13 |
| Lyukszám: | 2 |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 115 ° |
| Peremátmérő: | 78 mm |
| Tömeg: | 4,65 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 1202233
OPEL: 1202490
OPEL: 55578420
OPEL: 95520322
VAUXHALL: 55578420
VAUXHALL: 95520322
CHEVROLET: 55578420
VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.