OPTIMAL F7-5135 felfüggesztés, motor
Kauffer cikkszám: F7-5135-OPT
![OPTIMAL F7-5135 OPTIMAL F7-5135]()
Nagyítás
![OPTIMAL F7-5135 OPTIMAL F7-5135]()
Nagyítás
![OPTIMAL F7-5135 OPTIMAL F7-5135]()
Nagyítás
![OPTIMAL F7-5135 OPTIMAL F7-5135]()
Nagyítás
![OPTIMAL F7-5135 OPTIMAL F7-5135]()
Nagyítás
![OPTIMAL F7-5135 OPTIMAL F7-5135]()
Nagyítás
EAN: 4058787325850
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| OE-számhoz: | 13 248 630 |
| Szélesség: | 56 mm |
| Magasság: | 79 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Rögzítő furatok távolsága: | 110 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 135,7 mm |
| Furatátmérő: | 12,5 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 013248630
OPEL: 013365233
OPEL: 0684224
OPEL: 13248630
OPEL: 13365233
OPEL: 684224
VAUXHALL: 13248607
VAUXHALL: 13248630
VAUXHALL: 13365233
CHEVROLET: 13248607
CHEVROLET: 13248630
GENERAL MOTORS: 013248630
GENERAL MOTORS: 13248607
GENERAL MOTORS: 13248630
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
9665 Ft VTSZ / KN:
40169952