MAPCO 13764 önindító
Kauffer cikkszám: 13764-MAP
![MAPCO 13764 MAPCO 13764]()
Nagyítás
![MAPCO 13764 MAPCO 13764]()
Nagyítás
EAN: 4043605781505
Csomagsúly: 3.78 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Cseredarab nem szükséges |
| Új alkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 60 (M6) |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 82 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Helyzet/fok: | R 49 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 1202283
OPEL: 1202489
OPEL: 1202594
OPEL: 6202073
SAAB: 55352882
SAAB: 55585238
VAUXHALL: 55352882
VAUXHALL: 55585238
VAUXHALL: 93169020
VAUXHALL: 93169021
VAUXHALL: 95520321
VAUXHALL: 9562203
CADILLAC: 55352882
CADILLAC: 55585238