ERA 221187R önindító
Kauffer cikkszám: 221187R-ERA
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
![ERA 221187R ERA 221187R]()
Nagyítás
EAN: 8053379819904
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1 kW |
| Helyzet/fok: | R 130 ° |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 50 mm |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Tömeg: | 3,19 kg |
| Lyukszám: | 3 |
| fogszám 1: | 9 |
| fogszám 2: | 11 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SKODA: 047911023C
SKODA: 047911023CX
SKODA: 047911023G
SKODA: 047911023GX
SKODA: 47911023C
SKODA: 47911023CX
SKODA: 47911023G
SKODA: 47911023GX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.