DR!VE+ DP1010.11.1702 fékdob
Kauffer cikkszám: DP1010.11.1702-DRV
![DR!VE DP1010.11.1702 DR!VE DP1010.11.1702]()
Nagyítás
![DR!VE DP1010.11.1702 DR!VE DP1010.11.1702]()
Nagyítás
![DR!VE DP1010.11.1702 DR!VE DP1010.11.1702]()
Nagyítás
EAN: 5907714151477
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
DBT1702
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 239,9 mm |
| Magasság: | 59,1 mm |
| Fékdobátmérő kívül: | 240 mm |
| Fékdobmagasság össz.: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 239,9 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Fékdobátmérő belül: | 200 mm |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 600609617
AUDI: 6Q0609617
SEAT: 6Q0609617
SEAT: 6R0609617C
SEAT: 6QE609617
SKODA: 6R0609617C
SKODA: 6QE609617
SKODA: 600609617
SKODA: 6Q0609617
VW: 6QE609617
VW: 6Q0609617
VW: 6R0609617C
VAG: 6Q0609617
VW (SVW): 6QD609617
SKODA (SVW): 6QD609617