DENCKERMANN B190027L féknyereg
Kauffer cikkszám: B190027L-DKM
![DENCKERMANN B190027L DENCKERMANN B190027L]()
Nagyítás
![DENCKERMANN B190027L DENCKERMANN B190027L]()
Nagyítás
EAN: 5902841626775
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Tömeg: | 3,56 kg |
| átmérő: | 57 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Anyag: | Öntöttvas |
| Fékrendszer: | ATE |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1J0615123
AUDI: 1J0615123A
AUDI: 1K0615123A
AUDI: 1K0615123D
SEAT: 1J0615123
SEAT: 1J0615123A
SEAT: 1K0615123A
SEAT: 1K0615123D
SKODA: 1J0615123
SKODA: 1J0615123A
SKODA: 1K0615123A
SKODA: 1K0615123D
VW: 1J0615123
VW: 1J0615123A
VW: 1K0615123A
VW: 1K0615123D
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
10331 Ft VTSZ / KN:
87083091