OPTIMAL BC-1217R féknyereg
Kauffer cikkszám: BC-1217R-OPT
![OPTIMAL BC-1217R OPTIMAL BC-1217R]()
Nagyítás
![OPTIMAL BC-1217R OPTIMAL BC-1217R]()
Nagyítás
![OPTIMAL BC-1217R OPTIMAL BC-1217R]()
Nagyítás
![OPTIMAL BC-1217R OPTIMAL BC-1217R]()
Nagyítás
EAN: 4058787165524
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Gyártó korlátozás: | BENDIX |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Féknyereg kivitel: | Úszóágyazású nyereg |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Anyag: | Szürkeöntvény |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tartóváz nélkül |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 18 mm |
| Féktárcsa átm.-höz: | 239 mm |
| Páros cikkszám: | BC-1217L |
| Minőség: | Remanufactured |
| Heng. dugattyúátmérő: | 48 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 6N0 615 124B
SEAT: 6N0 615 124B
SKODA: 6N0 615 124B
VW: 6N0 615 124B
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.