ERA 220530 önindító
Kauffer cikkszám: 220530-ERA
![ERA 220530 ERA 220530]()
Nagyítás
![ERA 220530 ERA 220530]()
Nagyítás
![ERA 220530 ERA 220530]()
Nagyítás
![ERA 220530 ERA 220530]()
Nagyítás
![ERA 220530 ERA 220530]()
Nagyítás
EAN: 8053379024063
Csomagsúly: 3.48 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 0,9 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 52 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02T 911 023 D
VW: 02T 911 023 E
VW: 02T 911 023 G
VW: 02T 911 023 GX
VW: 02T 911 023 Q
VW: 2T9 110 23D
VW: 2T9 110 23G
VW: 2T9 110 23G X
VW: 2T9 110 23Q