BOSCH 1 986 A00 567 generátor
Kauffer cikkszám: 1986A00567-BSC
![BOSCH 1 986 A00 567 BOSCH 1 986 A00 567]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 A00 567 BOSCH 1 986 A00 567]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 A00 567 BOSCH 1 986 A00 567]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 A00 567 BOSCH 1 986 A00 567]()
Nagyítás
EAN: 4047026567953
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
ALT 14V 90A (R)
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 30,5 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Csatlakozókivitel száma: | 61 |
| Hossz: | 177 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 037 903 025 F
AUDI: 045 903 023 E
AUDI: 045903023
SEAT: 03D 903 025 E
SEAT: 03D 903 025 J
SEAT: 036 903 026 B
SEAT: 037 903 025 F
SEAT: 045 903 023 B
SEAT: 045903023
SKODA: 03D 903 025 E
SKODA: 03D 903 025 J
SKODA: 037 903 025 F
SKODA: 045 903 023 B
SKODA: 045903023
VW: 03D 903 025 E
VW: 03D 903 025 EX
VW: 03D 903 025 J
VW: 03D 903 025 JX
VW: 036 903 026 B
VW: 037 903 025 F
VW: 038 903 018 R
VW: 038 903 018 RX
VW: 045 903 023 B
VW: 045 903 023 E
VW: 045 903 023 EX
VW: 045 903 025 B
VW: 045903023