ERA 210247 generátor
Kauffer cikkszám: 210247-ERA
![ERA 210247 ERA 210247]()
Nagyítás
![ERA 210247 ERA 210247]()
Nagyítás
![ERA 210247 ERA 210247]()
Nagyítás
![ERA 210247 ERA 210247]()
Nagyítás
![ERA 210247 ERA 210247]()
Nagyítás
EAN: 8053379005437
Csomagsúly: 5.88 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 120 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+L,DFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 18,5 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1100712
FORD: 1253624
FORD: 1366004
FORD: 1570655
FORD: 1580268
FORD: 3M21 10300 BA
FORD: 4M21 10300 EA
FORD: 6M21 10346 AA
FORD: 98VW 10300 EA
FORD: RM6M2-11034-6AA
VW: 028 903 028 E
VW: 028 903 029 G
VW: 028 903 029 GX
VW: 028 903 030
VW: 028 903 030 A
VW: 038 903 018 Q
VW: 038 903 018 QX
VW: 038 903 023 S
VW: 038 903 023 SX
VW: 038 903 024 F
VW: 038 903 024 G
VW: 038 903 024 GX
VW: 28 903 030
VW: 289 030 28E
VW: 289 030 29G
VW: 289 030 29G X
VW: 289 030 30A
VW: 389 030 18Q
VW: 389 030 18Q X
VW: 389 030 23S
VW: 389 030 23S X
VW: 389 030 24F
VW: 389 030 24G
VW: 389 030 24G X
HITACHI: LR112 0701