ERA 210597 generátor
Kauffer cikkszám: 210597-ERA
![ERA 210597 ERA 210597]()
Nagyítás
![ERA 210597 ERA 210597]()
Nagyítás
![ERA 210597 ERA 210597]()
Nagyítás
![ERA 210597 ERA 210597]()
Nagyítás
![ERA 210597 ERA 210597]()
Nagyítás
EAN: 8053379009824
Csomagsúly: 5.21 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,L,DFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 48,5 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 038 903 023 K
VW: 038 903 023 Q
VW: 038 903 024 B
VW: 045 903 023 B
VW: 045 903 025 B