OPTIMAL A-3104G lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: A-3104G-OPT
![OPTIMAL A-3104G OPTIMAL A-3104G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3104G OPTIMAL A-3104G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3104G OPTIMAL A-3104G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3104G OPTIMAL A-3104G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3104G OPTIMAL A-3104G]()
Nagyítás
EAN: 4031185066907
Csomagsúly: 4.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Furatátmérő: | 13 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| A dugattyúrúd hossza: | 213 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 22 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735004 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | F8-6281S |
| Rugóstag külső átmérő: | 50 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 6Q0413031BK
SEAT: 6Q0413031BR
SEAT: 6Q0413031BS
SEAT: 6Q0413031BT
SKODA: 6Q0413031BH
SKODA: 6Q0413031BJ
SKODA: 6Q0413031BK
SKODA: 6Q0413031BL
SKODA: JZW413031P
VW: 5Z0 413 031 AB
VW: 5Z0 413 031 AC
VW: 5Z0 413 031 C
VW: 5Z0 413 031 D
VW: 5Z0 413 031 L
VW: 5Z0 413 031 N
VW: 6Q0 413 031 BD
VW: 6Q0 413 031 BM
VW: 6Q0 413 031 BN
VW: 6Q0 413 031 BP
VW: 6Q0 413 031 BQ
VW: 6Q0 413 031 CD
VW: 6Q0 413 031 CE
VW: 6Q0 413 031 CF
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
16785 Ft VTSZ / KN:
87088035