ERA 220544 önindító
Kauffer cikkszám: 220544-ERA
![ERA 220544 ERA 220544]()
Nagyítás
![ERA 220544 ERA 220544]()
Nagyítás
![ERA 220544 ERA 220544]()
Nagyítás
![ERA 220544 ERA 220544]()
Nagyítás
![ERA 220544 ERA 220544]()
Nagyítás
EAN: 8053379024193
Csomagsúly: 3.48 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Bilincs: | M8 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 54 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02T 911 023 E
VW: 02T 911 023 G
VW: 02T911023D
VW: 02T911023GX