NK 4718480 önindító
Kauffer cikkszám: 4718480-NK-
![NK 4718480 NK 4718480]()
Nagyítás
![NK 4718480 NK 4718480]()
Nagyítás
![NK 4718480 NK 4718480]()
Nagyítás
![NK 4718480 NK 4718480]()
Nagyítás
EAN: 5703858914486
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 0,9 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 10 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0076 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02T911023G
AUDI: 02T911023GX
SEAT: 02T911023G
SEAT: 02T911023GX
SKODA: 02T911023G
SKODA: 02T911023GX
VW: 02T911023D
VW: 02T911023G
VW: 02T911023GX
VAG: 02T911023D
VAG: 02T911023G
VAG: 02T911023GX