ELRING 030.793 Dirko HT tömítés, olajteknő
Kauffer cikkszám: 030.793-ELR
![ELRING 030.793 ELRING 030.793]()
Nagyítás
![ELRING 030.793 ELRING 030.793]()
Nagyítás
EAN: 4041248845493
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
030.793 Dirko HT
A csomagolás tartalma: 12 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | tartósan rugalmas |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | UV-álló |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| Figyelje a szerelési információt |
| hőmérséklet-tartománytól: | -60 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 315 °C |
| Áru tarifaszám: | 3214100010 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: D 176 404 A2
AUDI: D 176 404 M2
SEAT: D 176 404 A2
SEAT: D 176 404 M2
SKODA: D 176 404 A2
SKODA: D 176 404 M2
SUZUKI: 99000-31071
SUZUKI: 99000-31071-000
SUZUKI: 99000-34220
SUZUKI: 99000-34220-000
VW: D 176 404 A2
VW: D 176 404 M2
VAG: D 176 404 A2
VAG: D 176 404 M2
CUPRA: D 176 404 A2
CUPRA: D 176 404 M2
Külső dokumentumok kattintásra
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
2654 FtBelföldi készletről szállítható
2292 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
2104 Ft VTSZ / KN:
32141010
39100000