DELPHI BG3208C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BG3208C-DEL
![DELPHI BG3208C DELPHI BG3208C]()
Nagyítás
EAN: 5012759529652
Csomagsúly: 5.44 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Lyukszám: | 5 |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0300/1357 |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 256 mm |
| féktárcsa vastagság: | 21,9 mm |
| Min. vast.: | 19 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 36,6 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1J0 615 301D
AUDI: 1J0 615 301L
AUDI: 1JO 615 301D
AUDI: 5Z0615301B
AUDI: 6R0 615 301
AUDI: 6R0 615 301C
AUDI: 8Z0 615 301B
AUDI: 8Z0 615 301D
SEAT: 1J0 615 301L
SEAT: 1J06 153 01D
SEAT: 6R0 615 301
SEAT: 6R0615301C
SEAT: JZW615301N
SKODA: 1J0 615 301D
SKODA: 1J0 615 301L
SKODA: 6R0 615 301
SKODA: 6R0615301C
SKODA: JZW615301N
VW: 1J0 615 301D
VW: 1J0 615 301L
VW: 1JE615301
VW: 5Z0615301B
VW: 6R0 615 301
VW: 6R0615301C
VW: 8Z0 615 301B
VW: 8Z0615301D
VW: JZW615301N
VW: JZW698302CB
VW (FAW): 6R0615301
VW (FAW): 6R0615301C
VW (SVW): 6QD615301
VW (SVW): 6R0615301
VW (SVW): 6RD615301
SKODA (SVW): 6QD615301
SKODA (SVW): 6RD615301
Külső dokumentumok kattintásra
Belföldi készletről szállítható
12225 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8380 Ft VTSZ / KN:
87083091