BOSCH 0 986 042 810 generátor
Kauffer cikkszám: 0986042810-BSC
![BOSCH 0 986 042 810 BOSCH 0 986 042 810]()
Nagyítás
![BOSCH 0 986 042 810 BOSCH 0 986 042 810]()
Nagyítás
![BOSCH 0 986 042 810 BOSCH 0 986 042 810]()
Nagyítás
EAN: 3165143301371
Csomagsúly: 7.12 kg.
Így is ismerheti:
4281
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 120 A |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 39,5 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Bilincs: | B1+(M8),DFM,L |
| Csatlakozókivitel száma: | PL61 |
| Hossz: | 200 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 045 903 023 A
AUDI: 045 903 023 F
SEAT: 045 903 023 A
SKODA: 045 903 023 A
VW: 021 903 025 T
VW: 045 903 023 A
VW: 045 903 023 AX
VW: 045 903 023 F
VW: 045 903 023 FX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
58188 Ft VTSZ / KN:
85115000
8511500090
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 43 868 Ft.