WALKER WAL00567 generátor
Kauffer cikkszám: WAL00567-WAL
![WALKER WAL00567 WALKER WAL00567]()
Nagyítás
![WALKER WAL00567 WALKER WAL00567]()
Nagyítás
![WALKER WAL00567 WALKER WAL00567]()
Nagyítás
EAN: 4060426562366
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0121 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 |
| Furatátmérő 1: | 8 mm |
| Nettó súly: | 5,9 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 045903023E
AUDI: 045903023EX
SEAT: 045903023
SKODA: 045903023
VW: 045903023
VW: 045903023E
VW: 045903023EX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.