HC-CARGO F 032 114 062 önindító
Kauffer cikkszám: F032114062-HCP
![HC-Cargo F 032 114 062 HC-Cargo F 032 114 062]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 114 062 HC-Cargo F 032 114 062]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 114 062 HC-Cargo F 032 114 062]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 114 062 HC-Cargo F 032 114 062]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 114 062 HC-Cargo F 032 114 062]()
Nagyítás
EAN: 5705541992146
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
114062
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Indítómotor kivitel: | csökkentő áttételű váltóval |
| Hossz: | 233,00 mm |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Fogszám: | 10 |
| Belső átmérő 2: | 12,50 mm |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 52,00 mm |
| Belső átmérő 1: | 12,50 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02T911024
VW: 02T 911 024 X