ERA 220141 önindító
Kauffer cikkszám: 220141-ERA
![ERA 220141 ERA 220141]()
Nagyítás
![ERA 220141 ERA 220141]()
Nagyítás
![ERA 220141 ERA 220141]()
Nagyítás
![ERA 220141 ERA 220141]()
Nagyítás
![ERA 220141 ERA 220141]()
Nagyítás
EAN: 8053379020584
Csomagsúly: 4.20 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Bilincs: | M8 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| fogszám 1: | 10 |
| fogszám 2: | 11 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 62 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1111210
FORD: 1147432
FORD: YM21 11000 BA
FORD: YM21 11000 BB
VW: 02M 911 023 A
VW: 02M 911 023 AX
VW: 02M 911 023 C
VW: 02M 911 023 D
VW: 02M 911 023 F
VW: 02M 911 023 FX
VW: 02M 911 023 R
VW: 02M 911 023 RX
VW: 2M9 110 23A
VW: 2M9 110 23A X
VW: 2M9 110 23C
VW: 2M9 110 23D
VW: 2M9 110 23F
VW: 2M9 110 23F X
VW: 2M9 110 23R
VW: 2M9 110 23R X