LUCAS LRS01673 önindító
Kauffer cikkszám: LRS01673-LUC
![LUCAS LRS01673 LUCAS LRS01673]()
Nagyítás
![LUCAS LRS01673 LUCAS LRS01673]()
Nagyítás
EAN: 5708279051642
Csomagsúly: 3.46 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 10 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bilincs: | Pin "30" M8 B+ |
| Bilincs: | Pin "50" Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0156 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Nettó súly: | 3,7 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02Z911023F
SEAT: 02Z911023FX
SKODA: 02Z911023F
SKODA: 02Z911023FX
VW: 02Z911023F
VW: 02Z911023FX
AUDI: 02Z911023F
AUDI: 02Z911023FX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
34301 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.