DELPHI BG3695 féktárcsa
Kauffer cikkszám: BG3695-DEL
![DELPHI BG3695 DELPHI BG3695]()
Nagyítás
EAN: 5012759227893
Csomagsúly: 3.75 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Lyukszám: | 5 |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0289/1954 |
| Felület: | olajozott |
| Külső átmérő: | 239 mm |
| féktárcsa vastagság: | 18 mm |
| Min. vast.: | 16 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 34,9 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SKODA: 6Q0 615 301
SKODA: 6Q0615301A
SKODA: JZW615301M
VW: 5Z0615301
VW: 6Q0 615 301
VW: 6Q0 615 301A
VW: JZW615301M
Külső dokumentumok kattintásra
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
7457 Ft VTSZ / KN:
87083091