WALKER WST01259 önindító
Kauffer cikkszám: WST01259-WAL
![WALKER WST01259 WALKER WST01259]()
Nagyítás
![WALKER WST01259 WALKER WST01259]()
Nagyítás
![WALKER WST01259 WALKER WST01259]()
Nagyítás
EAN: 4060426601416
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 95 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Fogszám: | 8 |
| Nettó súly: | 2,8 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: M000T82681
MITSUBISHI: M0T82681
SUZUKI: 31100-66D00
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.