VALEO 458577 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED önindító
Kauffer cikkszám: 458577-VAL
![VALEO 458577 VALEO 458577]()
Nagyítás
![VALEO 458577 VALEO 458577]()
Nagyítás
![VALEO 458577 VALEO 458577]()
Nagyítás
![VALEO 458577 VALEO 458577]()
Nagyítás
![VALEO 458577 VALEO 458577]()
Nagyítás
EAN: 3276424585776
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Fogszám: | 8 |
| Lyukszám: | 2 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | L 60 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 66 mm |
| Tömeg: | 3,863 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra SUZUKI: 31100-67D10
SUZUKI: 31100-67D20
SUZUKI: 31100-77E10
SUZUKI: 31100-77E11
SUZUKI: 31100-77E20
SUZUKI: 31100-77E26
SUZUKI: 3110067D10
SUZUKI: 3110067D20
SUZUKI: 3110077E10
SUZUKI: 3110077E11
SUZUKI: 3110077E20
SUZUKI: 3110077E22
SUZUKI: 3110077E26
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.