WALKER WST00850 önindító
Kauffer cikkszám: WST00850-WAL
![WALKER WST00850 WALKER WST00850]()
Nagyítás
![WALKER WST00850 WALKER WST00850]()
Nagyítás
![WALKER WST00850 WALKER WST00850]()
Nagyítás
EAN: 4060426595241
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 66 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Fogszám: | 8 |
| Nettó súly: | 2,8 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: M000T85781
MITSUBISHI: M001T72481
MITSUBISHI: M001T72483
MITSUBISHI: M001T72483ZC
MITSUBISHI: M001T74581
MITSUBISHI: M001T74583
MITSUBISHI: M001T74583ZC
MITSUBISHI: M001T85881
MITSUBISHI: M001T85881ZC
MITSUBISHI: M0T85781
MITSUBISHI: M1T72481
MITSUBISHI: M1T72483
MITSUBISHI: M1T72483ZC
MITSUBISHI: M1T74581
MITSUBISHI: M1T74583
MITSUBISHI: M1T74583ZC
MITSUBISHI: M1T85881
MITSUBISHI: M1T85881ZC
SUZUKI: 31100-60A10
SUZUKI: 31100-60A11
SUZUKI: 31100-60A12
SUZUKI: 31100-60A13
SUZUKI: 31100-60A20
SUZUKI: 31100-60A22
SUZUKI: 31100-60A24
SUZUKI: 31100-60AD0
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.