FERODO DDF1282 PREMIER féktárcsa
Kauffer cikkszám: DDF1282-FER
![FERODO DDF1282 FERODO DDF1282]()
Nagyítás
![FERODO DDF1282 FERODO DDF1282]()
Nagyítás
EAN: 4044197312696
Csomagsúly: 12.10 kg.
Így is ismerheti:
DDF1282, DDF1282-1
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 310 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Magasság: | 29 mm |
| Lyukkörátmérő: | 139,7 mm |
| Centrírozási átmérő: | 108 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Felület: | olajozott |
| Vizsgálat jelzés: | R90 homologated |
| Tömeg: | 12,1 kg |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 95 Nm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 31 cm |
| Csomagolási szélesség: | 31 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SUZUKI: 5521165D00
SUZUKI: 5521165D01
SUZUKI: 5521165D02
SUZUKI: 5521165D02000
SUZUKI: 55211-65D10
SUZUKI: 5521165D10
SUZUKI: 5521165D10000
SUZUKI: 55211-65D11
SUZUKI: 5521165D11
SUZUKI: 5521165D11000
SUZUKI: 55211-65D12
SUZUKI: 5521165D12
SUZUKI: 5521165D12000
SUZUKI: 5521165D13
SUZUKI: 5521165D14
SUZUKI: 5521165D21
SUZUKI: 5521167D00
SUZUKI: 5521167D01
SUZUKI: 5521177