JAPKO 60809C féktárcsa
Kauffer cikkszám: 60809C-JPK
![JAPKO 60809C JAPKO 60809C]()
Nagyítás
![JAPKO 60809C JAPKO 60809C]()
Nagyítás
EAN: 8052553559988
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lyukkörátmérő: | 108 mm |
| Magasság: | 29,6 mm |
| Külső átmérő: | 286,6 mm |
| féktárcsa vastagság: | 17 mm |
| Min. vast.: | 15 mm |
| Furatok száma: | 5 |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | lakkozott |
| Meghúzási nyomaték: | 95 Nm |
| OE-számhoz: | 30024673 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SUZUKI: 30024673
SUZUKI: 5521165D01
SUZUKI: 5521167D01
CHEVROLET: 30024673
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
9399 Ft