JAPKO 56805C fékdob
Kauffer cikkszám: 56805C-JPK
![JAPKO 56805C JAPKO 56805C]()
Nagyítás
![JAPKO 56805C JAPKO 56805C]()
Nagyítás
EAN: 8052553584249
Csomagsúly: 5.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : JAPKO 56805
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Fékdobátmérő belül: | 220 mm |
| Fékdobmagasság belül: | 53 mm |
| Agyfuratátmérő: | 108 mm |
| Furatok száma: | 5 |
| Felület: | lakkozott |
| Fékdobmagasság össz.: | 60,5 mm |
| Centrírozási átmérő: | 50 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SUZUKI: 43511-65D10
SUZUKI: 4351165D10000
SUZUKI: 4351167D01
SUZUKI: 4351167D01000
SUZUKI: 4351181A00