VALEO 820705 Fagyálló
Kauffer cikkszám: 820705-VAL
![VALEO 820705 VALEO 820705]()
Nagyítás
![VALEO 820705 VALEO 820705]()
Nagyítás
EAN: 3276428207056
Csomagsúly: 26.50 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Térfogat: | 25 l |
| hőmérséklet-tartománytól: | -35 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 145 °C |
| Szín: | sárga |
| Gyártói engedély: | ASTM D3306 |
| Gyártói engedély: | ASTM D1384 |
| Gyártói engedély: | CUNA NC 956/16 |
| Gyártói engedély: | SAE J1034 BS 6580-20 |
| Gyártói engedély: | NF R 15601 type 1 |
| Gyártói engedély: | DAIMLER DBL 7700.30 |
| Gyártói engedély: | MAN 324-SNF |
| Gyártói engedély: | VW TL 774 D/F |
| Gyártói engedély: | MTU MTL 5048 |
| Tömeg: | 26,5 kg |
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
22693 Ft