DENSO DAN1532 generátor
Kauffer cikkszám: DAN1532-DEN
![DENSO DAN1532 DENSO DAN1532]()
Nagyítás
![DENSO DAN1532 DENSO DAN1532]()
Nagyítás
![DENSO DAN1532 DENSO DAN1532]()
Nagyítás
EAN: 8717613177501
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Új alkatrész |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 49 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Minőség: | DENSO |
| bruttó tömeg: | 7470 g |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03C 903 023 T
AUDI: 03C 903 023 TX
SEAT: 03C 903 023 T
SEAT: 03C 903 023 TX
SKODA: 03C 903 023 T
SKODA: 03C 903 023 TX
VW: 03C 903 023 T
VW: 03C 903 023 TX