ERA 210504A generátor
Kauffer cikkszám: 210504A-ERA
![ERA 210504A ERA 210504A]()
Nagyítás
![ERA 210504A ERA 210504A]()
Nagyítás
![ERA 210504A ERA 210504A]()
Nagyítás
![ERA 210504A ERA 210504A]()
Nagyítás
![ERA 210504A ERA 210504A]()
Nagyítás
EAN: 8053379541553
Csomagsúly: 6.89 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LDFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 50 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| választható |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Alternatív javítókészlet: | 210504 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 39 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 03C 903 023 A
VW: 03C 903 023 AX
VW: 03C 903 023 C
VW: 03C 903 023 CX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
107300 Ft VTSZ / KN:
8511500090