MONROE G16497 MONROE ORIGINAL (Gas Technology) lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: G16497-MON
![MONROE G16497 MONROE G16497]()
Nagyítás
![MONROE G16497 MONROE G16497]()
Nagyítás
![MONROE G16497 MONROE G16497]()
Nagyítás
![MONROE G16497 MONROE G16497]()
Nagyítás
![MONROE G16497 MONROE G16497]()
Nagyítás
EAN: 5412096518249
Csomagsúly: 4.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Figyeljen a műszaki adatokra |
| Garancia: | 5 év garancia páronként cserélhető tartozékokkal |
| Hossz 1: | 391 mm |
| Hossz 2: | 553 mm |
| Furatátmérő: | 32 mm |
| Ház átmérő a szorítási tartományban: | 55 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 22 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK194 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK163 |
| Tömeg: | 4,000 kg |
| Csomagolási hossz: | 51,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,2 cm |
| csomagolási magasság: | 16,2 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0413031AQ
AUDI: 1T0413031CC
AUDI: 1T0413031CP
AUDI: 1T0413031DA
AUDI: 1T0413031DB
AUDI: 1T0413031ET
AUDI: 1T0413031HG
AUDI: 5N0413031AE
AUDI: 5N0413031AF
AUDI: 5N0413031AR
AUDI: 5ND413031B
SEAT: 1T0413031EQ
SEAT: 1T0413031HP
SKODA: 1T0413031CJ
SKODA: 1T0413031CK
SKODA: 1T0413031CL
SKODA: 1T0413031CM
SKODA: 1T0413031CN
SKODA: 1T0413031CS
SKODA: 1T0413031DL
SKODA: 1T0413031DN
SKODA: 1T0413031DP
SKODA: 1T0413031DQ
SKODA: 1T0413031DR
SKODA: 1T0413031DS
SKODA: 1T0413031FD
SKODA: 1T0413031FK
SKODA: 1T0413031FL
SKODA: 1T0413031FM
SKODA: 1T0413031FN
SKODA: 1T0413031HK
SKODA: 1T0413031HL
SKODA: 1T0413031HM
SKODA: 1T0413031HN
SKODA: 1T0413031HP
SKODA: 1T0413031JD
SKODA: 3AA413031M
SKODA: 3C0413031AA
SKODA: 3C0413031AB
SKODA: 3C0413031AM
SKODA: 3C0413031AN
SKODA: 3C0413031AQ
SKODA: 3C0413031AS
SKODA: 3C0413031AT
SKODA: 3C0413031BA
SKODA: 3C0413031BB
SKODA: 3C0413031M
SKODA: 3C0413031N
SKODA: 3C0513049CR
SKODA: JZW413031A
VW: 1T0413031AS
VW: 1T0413031AT
VW: 1T0413031BA
VW: 1T0413031BB
VW: 1T0413031BC
VW: 1T0413031BP
VW: 1T0413031BQ
VW: 1T0413031BR
VW: 1T0413031BS
VW: 1T0413031BT
VW: 1T0413031CA
VW: 1T0413031CB
VW: 1T0413031CJ
VW: 1T0413031CK
VW: 1T0413031CL
VW: 1T0413031CM
VW: 1T0413031CN
VW: 1T0413031CS
VW: 1T0413031DH
VW: 1T0413031DL
VW: 1T0413031DM
VW: 1T0413031DN
VW: 1T0413031DP
VW: 1T0413031DS
VW: 1T0413031DT
VW: 1T0413031EG
VW: 1T0413031EH
VW: 1T0413031EM
VW: 1T0413031EQ
VW: 1T0413031FA
VW: 1T0413031FB
VW: 1T0413031FD
VW: 1T0413031FK
VW: 1T0413031FL
VW: 1T0413031FM
VW: 1T0413031FN
VW: 1T0413031FS
VW: 1T0413031FT
VW: 1T0413031GA
VW: 1T0413031GG
VW: 1T0413031GH
VW: 1T0413031GJ
VW: 1T0413031GK
VW: 1T0413031GN
VW: 1T0413031GP
VW: 1T0413031GQ
VW: 1T0413031GR
VW: 1T0413031HH
VW: 1T0413031HJ
VW: 1T0413031HK
VW: 1T0413031HL
VW: 1T0413031HM
VW: 1T0413031HN
VW: 1T0413031HP
VW: 1T0413031HQ
VW: 1T0413031HR
VW: 1T0413031HT
VW: 1T0413031JA
VW: 1T0413031JN
VW: 1T0413031JQ
VW: 1T0513031GB
VW: 1T0513031GC
VW: 2K5413031
VW: 3AA413031M
VW: 3C0413031AA
VW: 3C0413031AB
VW: 3C0413031AF
VW: 3C0413031AG
VW: 3C0413031AH
VW: 3C0413031AJ
VW: 3C0413031AM
VW: 3C0413031AN
VW: 3C0413031AQ
VW: 3C0413031AS
VW: 3C0413031AT
VW: 3C0413031BA
VW: 3C0413031BB
VW: 3C0413031H
VW: 3C0413031J
VW: 3C0413031L
VW: 3C0413031M
VW: 3C0413031N
VW: 3C0513031L
VW: 3C0513049CR
VW: 5C0413031AK
VW: 5C0413031AL
VW: 5C0413031BA
VW: 5C0413031BB
VW: 5C0413031BD
VW: 5C0413031BE
VW: 5C0413031BK
VW: 5C0413031BL
VW: 5C0413031BN
VW: 5C0413031BQ
VW: 5C0413031CS
VW: 5C0413031CT
VW: 5C0413031DG
VW: 5C0413031E
VW: 5C0413031M
VW: 5C0413031P
VW: 5C0413031Q
VW: 5C0413031R
VW: 5C0413031T
VW: 5N0413031AA
VW: 5N0413031AC
VW: 5N0413031AD
VW: 5N0413031AH
VW: 5N0413031AJ
VW: 5N0413031AK
VW: 5N0413031AL
VW: 5N0413031AM
VW: 5N0413031K
VW: 5N0413031L
VW: 5N0413031T
VW: JZW413031A
VAG: 1T0413031CJ
VAG: 1T0413031CK
VAG: 1T0413031DH
VAG: 1T0413031DL
VAG: 1T0413031DN
VAG: 1T0413031DP
VAG: 1T0413031DQ
VAG: 1T0413031DS
VAG: 1T0413031FS
VAG: 1T0413031GG
VAG: 1T0413031GH
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
20750 FtBelföldi készletről szállítható
18122 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
17217 Ft VTSZ / KN:
87088035