OPTIMAL A-3607G lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: A-3607G-OPT
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3607G OPTIMAL A-3607G]()
Nagyítás
EAN: 4031185079051
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| A dugattyúrúd hossza: | 213 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 25 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735175 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | F8-6284S |
| Rugóstag külső átmérő: | 54 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SKODA: 3C0413031AA
SKODA: 3C0413031AB
SKODA: 3C0413031AL
SKODA: 3C0413031AQ
SKODA: 3C0413031AS
SKODA: 3C0413031AT
SKODA: 3C0413031BA
SKODA: 3C0413031BB
SKODA: 3C0413031BD
VW: 3C0 413 031 A
VW: 3C0 413 031 AA
VW: 3C0 413 031 AB
VW: 3C0 413 031 AG
VW: 3C0 413 031 AH
VW: 3C0 413 031 AJ
VW: 3C0 413 031 AN
VW: 3C0 413 031 AQ
VW: 3C0 413 031 AS
VW: 3C0 413 031 AT
VW: 3C0 413 031 BA
VW: 3C0 413 031 BB
VW: 3C0 413 031 E
VW: 3C0 413 031 L
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
21408 Ft VTSZ / KN:
87088035