ERA 210497R generátor
Kauffer cikkszám: 210497R-ERA
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
![ERA 210497R ERA 210497R]()
Nagyítás
EAN: 8053379814145
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 110 A |
| Bordák száma: | 6 |
| Helyzet/fok: | R 90 ° |
| Szíjtárcsaátmérő: | 57 mm |
| Bilincs: | B+ |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Tömeg: | 6,135 kg |
| Rögzítési mód: | Négypontos rögzítés |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 06F903023D
AUDI: 06F903023DX
AUDI: 06F903023E
AUDI: 06F903023EX
AUDI: 6F903023D
AUDI: 6F903023DX
AUDI: 6F903023E
AUDI: 6F903023EX
SEAT: 06F903023D
SEAT: 06F903023DX
SEAT: 06F903023E
SEAT: 06F903023EX
SEAT: 6F903023D
SEAT: 6F903023DX
SEAT: 6F903023E
SEAT: 6F903023EX
SKODA: 06F903023D
SKODA: 06F903023E
SKODA: 06F903023EX
SKODA: 6F903023D
SKODA: 6F903023E
SKODA: 6F903023EX
VW: 06F903023D
VW: 06F903023DX
VW: 06F903023E
VW: 06F903023EX
VW: 6F903023D
VW: 6F903023DX
VW: 6F903023E
VW: 6F903023EX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.