LUCAS ACP222 kompresszor, klíma
Kauffer cikkszám: ACP222-LUC
![LUCAS ACP222 LUCAS ACP222]()
Nagyítás
EAN: 5708279142456
Csomagsúly: 6.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 110 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Kompresszor olaj: | PAG 46 |
| Olaj feltöltési menny.: | 180 ml |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Gyártó korlátozás: | Zexel/Sanden/Denso |
| Nettó súly: | 5,51 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0820808B
SEAT: 1K0820808BX
SEAT: 1K0820808D
SEAT: 1K0820808DX
SEAT: 1K0820808F
SEAT: 1K0820808FX
SEAT: 1K0820859E
SEAT: 1K0820859F
SEAT: 1K0820859M
SEAT: 1K0820859Q
SEAT: 1K0820859QX
SEAT: 1K0820859S
SEAT: 1K0820859SX
SKODA: 1K0820803G
SKODA: 1K0820803Q
SKODA: 1K0820803S
SKODA: 1K0820808B
SKODA: 1K0820808BX
SKODA: 1K0820808D
SKODA: 1K0820808DX
SKODA: 1K0820808F
SKODA: 1K0820808FX
SKODA: 1K0820859C
SKODA: 1K0820859F
SKODA: 1K0820859M
SKODA: 1K0820859Q
SKODA: 1K0820859QX
SKODA: 1K0820859S
SKODA: 1K0820859SX
VW: 1K0260859F
VW: 1K0820803E
VW: 1K0820803F
VW: 1K0820803G
VW: 1K0820803H
VW: 1K0820803J
VW: 1K0820803K
VW: 1K0820803L
VW: 1K0820803N
VW: 1K0820803P
VW: 1K0820803Q
VW: 1K0820803S
VW: 1K0820808B
VW: 1K0820808BX
VW: 1K0820808D
VW: 1K0820808DX
VW: 1K0820808F
VW: 1K0820808FX
VW: 1K0820859C
VW: 1K0820859D
VW: 1K0820859E
VW: 1K0820859F
VW: 1K0820859M
VW: 1K0820859Q
VW: 1K0820859QX
VW: 1K0820859S
VW: 1K0820859SX
VW: 2E0820803A
VW: 2E0820803B
VW: 2E0820803C
VW: 2E0820803D
VW: 2E0820803G
VW: 5C0820803A
VW: 5C0820803B
VW: 5C0820803C
VW: 5C0820803G
VW: 5K0820803B
AUDI: 1K0820803F
AUDI: 1K0820803J
AUDI: 1K0820803P
AUDI: 1K0820808B
AUDI: 1K0820808BX
AUDI: 1K0820808D
AUDI: 1K0820808DX
AUDI: 1K0820808F
AUDI: 1K0820808FX
AUDI: 1K0820859C
AUDI: 1K0820859E
AUDI: 1K0820859F
AUDI: 1K0820859M
AUDI: 1K0820859Q
AUDI: 1K0820859QX
AUDI: 1K0820859S
AUDI: 1K0820859SX
Külső dokumentumok kattintásra
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
69048 Ft VTSZ / KN:
84143089
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.