BOGAP A4111128 BOGAP Premium Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: A4111128-BGP
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
![BOGAP A4111128 BOGAP A4111128]()
Nagyítás
EAN: 4251789143983
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
84145935900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 195 mm |
| Szélesség: | 195 mm |
| Magasság: | 155 mm |
| Tömeg: | 1,562 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 149 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegység nélkül |
| Teljesítmény: | 264 W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K1820015Q
SEAT: 1K1820015Q
SKODA: 1K1820015Q
VW: 1K1820015Q
AUDI: 1K1820015
SEAT: 1K1820015
SKODA: 1K1820015
VW: 1K1820015
AUDI: 1K1820015A
SEAT: 1K1820015A
SKODA: 1K1820015A
VW: 1K1820015A
AUDI: 1K1820015C
SEAT: 1K1820015C
SKODA: 1K1820015C
VW: 1K1820015C
AUDI: 1K1820015D
SEAT: 1K1820015D
SKODA: 1K1820015D
VW: 1K1820015D
AUDI: 1K1820015E
SEAT: 1K1820015E
SKODA: 1K1820015E
VW: 1K1820015E
AUDI: 1K1820015F
SEAT: 1K1820015F
SKODA: 1K1820015F
VW: 1K1820015F
AUDI: 1K1820015G
SEAT: 1K1820015G
SKODA: 1K1820015G
VW: 1K1820015G
AUDI: 1K1820015J
SEAT: 1K1820015J
SKODA: 1K1820015J
VW: 1K1820015J
AUDI: 1K1820015L
SEAT: 1K1820015L
SKODA: 1K1820015L
VW: 1K1820015L
AUDI: 1K1820015P
SEAT: 1K1820015P
SKODA: 1K1820015P
VW: 1K1820015P
AUDI: 1KD820015
SEAT: 1KD820015
SKODA: 1KD820015
VW: 1KD820015
AUDI: 1KD820015A
SEAT: 1KD820015A
SKODA: 1KD820015A
VW: 1KD820015A
AUDI: 1KD820015F
SEAT: 1KD820015F
SKODA: 1KD820015F
VW: 1KD820015F
VW: 3C0907521B
AUDI: 3C0907521C
CUPRA: 3C0907521C
VW: 3C0907521C
VW: 3C1820015
AUDI: 3C1820015A
SEAT: 3C1820015A
SKODA: 3C1820015A
VAG: 3C1820015A
VW: 3C1820015A
AUDI: 3C1820015AA
SEAT: 3C1820015AA
SKODA: 3C1820015AA
VW: 3C1820015AA
AUDI: 3C1820015F
SEAT: 3C1820015F
SKODA: 3C1820015F
VAG: 3C1820015F
VW: 3C1820015F
AUDI: 3C1820015H
SEAT: 3C1820015H
SKODA: 3C1820015H
VAG: 3C1820015H
VW: 3C1820015H
AUDI: 3C1820015K
SEAT: 3C1820015K
SKODA: 3C1820015K
VAG: 3C1820015K
VW: 3C1820015K
AUDI: 3C1820015L
SEAT: 3C1820015L
SKODA: 3C1820015L
VW: 3C1820015L
AUDI: 3C1820015M
SEAT: 3C1820015M
SKODA: 3C1820015M
VW: 3C1820015M
AUDI: 3C1820015N
SEAT: 3C1820015N
SKODA: 3C1820015N
VW: 3C1820015N
AUDI: 3C1820015P
SEAT: 3C1820015P
SKODA: 3C1820015P
VW: 3C1820015P
AUDI: 3C1820015Q
SEAT: 3C1820015Q
SKODA: 3C1820015Q
VAG: 3C1820015Q
VW: 3C1820015Q
AUDI: 3C1820015R
SEAT: 3C1820015R
SKODA: 3C1820015R
VW: 3C1820015R
VW: 3CD820015A
Külső dokumentumok kattintásra