MAHLE AB 148 000P BEHR *** PREMIUM LINE *** Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: AB148000P-MAH
![MAHLE AB 148 000P MAHLE AB 148 000P]()
Nagyítás
![MAHLE AB 148 000P MAHLE AB 148 000P]()
Nagyítás
EAN: 4057635015486
Csomagsúly: 1.91 kg.
Így is ismerheti:
351043211, 70815683, 70815683AP, 8EW 351 043-211, AB 148 000S
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| átmérő: | 149,0 mm |
| Névl. telj.: | 324 W |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Feszültség: | 12 V |
| Névleges áramerősség: | 27 A |
| A dugós csatlakozások száma: | 2,0 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozó nélkül |
| Nettó súly: | 1691 g |
| csomagolási magasság: | 23,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 25,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 25,00 cm |
Általános információ: PREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
optimum
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K1 819 015
AUDI: 1K1 819 015 C
AUDI: 1K1 819 015 E
AUDI: 1K1 819 015 F
AUDI: 1K1819015D
AUDI: 1KD 819 015
SEAT: 1KD819015
SKODA: 1KD819015
VW: 1K1 819 015
VW: 1K1 819 015 C
VW: 1K1 819 015 E
VW: 1K1 819 015 F
VW: 1K1819015D
VW: 1KD 819 015
VW (FAW): 1K1 819 015
VW (FAW): 1K1 819 015 C
VW (FAW): 1K1 819 015 E
VW (FAW): 1K1 819 015 F
VW (FAW): 1K1819015D
VW (FAW): 1KD 819 015
VW (SVW): 1K1 819 015
VW (SVW): 1K1 819 015 C
VW (SVW): 1K1 819 015 E
VW (SVW): 1K1 819 015 F
VW (SVW): 1K1819015D
VW (SVW): 1KD 819 015
CUPRA: 1K1819015
CUPRA: 1K1819015C
CUPRA: 1K1819015D
CUPRA: 1K1819015E
CUPRA: 1K1819015F
CUPRA: 1KD819015
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
33576 Ft VTSZ / KN:
84145935
8414593590