OPTIMAL CW-2504 csuklókészlet, hajtótengely
Kauffer cikkszám: CW-2504-OPT
![OPTIMAL CW-2504 OPTIMAL CW-2504]()
Nagyítás
![OPTIMAL CW-2504 OPTIMAL CW-2504]()
Nagyítás
EAN: 4058787072303
Csomagsúly: 1.80 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 97 mm |
| Külső fogazás, kerék oldala: | 36 |
| Belső fogazás, kerékoldali: | 30 |
| Töm.átm.: | 59,5 mm |
| Csukló fajta: | Homokinetikus csukló |
| Gumiharang anyaga: | Termoplaszt |
| Géppel megmunkált: | beszúrással a belső részen (belül) |
| Csuklóátmérő: | 89 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0407311L
AUDI: 1K0498099
AUDI: 1K0498099A
AUDI: 1K0498099C
AUDI: 1K0498099E
AUDI: 1K0498099X
SEAT: 1K0407311L
SEAT: 1K0498099
SEAT: 1K0498099A
SEAT: 1K0498099C
SEAT: 1K0498099E
SEAT: 1K0498099X
SKODA: 1K0407311L
SKODA: 1K0498099
SKODA: 1K0498099A
SKODA: 1K0498099C
SKODA: 1K0498099E
SKODA: 1K0498099X
VW: 1K0407311L
VW: 1K0498099
VW: 1K0498099A
VW: 1K0498099C
VW: 1K0498099E
VW: 1K0498099X
VAG: 1K0407311L
VAG: 1K0498099
VAG: 1K0498099A
VAG: 1K0498099C
VAG: 1K0498099E
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
11241 Ft VTSZ / KN:
87085055