KNECHT LX 1643 légszűrő
Kauffer cikkszám: LX1643-KNE
![KNECHT LX 1643 KNECHT LX 1643]()
Nagyítás
![KNECHT LX 1643 KNECHT LX 1643]()
Nagyítás
EAN: 4009026503041
Csomagsúly: 0.23 kg.
Így is ismerheti:
72573695
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Hossz: | 296,0 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Magasság: | 42,3 mm |
| Magasság 1: | 42 mm |
| Hossz 1: | 296,0 mm |
| Szélesség 1: | 155,0 mm |
| Csomagolási hossz: | 15,8 cm |
| Nettó súly: | 228 g |
| csomagolási magasság: | 30,40 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,50 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03C129620B
AUDI: 3C129620B
SEAT: 03C129620B
SEAT: 3C129620B
SKODA: 03C129620B
SKODA: 3C129620B
VW: 03C129620B
VW: 3C129620B
CUPRA: 03C129620B
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
5323 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
5451 Ft VTSZ / KN:
84212300
84213100