A.B.S. 17628 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 17628-ABS
![A.B.S. 17628 A.B.S. 17628]()
Nagyítás
![A.B.S. 17628 A.B.S. 17628]()
Nagyítás
![A.B.S. 17628 A.B.S. 17628]()
Nagyítás
EAN: 8717109373967
Csomagsúly: 4.99 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Külső átmérő: | 282 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Agyátmérő: | 150 mm |
Szerelési információ: Important: Observe Fitting Instructions
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0.615.601M
AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 5Q0615601G
SEAT: 1K0.615.601M
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0.615.601M
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0.615.601M
VW: 1K0615601AD
VW: 5Q0615601G
VW: JZW615601F
VAG: 1K0 615 601AD
VAG: 1K0 615 601M
VAG: JZW 615 601F
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8395 Ft VTSZ / KN:
87083091