CHAMPION 562258CH féktárcsa
Kauffer cikkszám: 562258CH-CHA
![CHAMPION 562258CH CHAMPION 562258CH]()
Nagyítás
![CHAMPION 562258CH CHAMPION 562258CH]()
Nagyítás
EAN: 4060426067311
Csomagsúly: 9.80 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Fékrendszer: | TRW |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Magasság: | 49 mm |
| Lyukkörátmérő: | mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Tömeg: | 9,8 kg |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 120 Nm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 30 cm |
| Csomagolási szélesség: | 30 cm |
| csomagolási magasság: | 11,7 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
AUDI: 5Q0615601G
AUDI: 8P0098601A
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601G
VW: 8P0098601M
VW: JZW615601F
VAG: 1K0615601AD
VAG: 1K0615601M
Külső dokumentumok kattintásra